Dilan Deniz Çiçek Kimdir ? Tatlı Küçük Yalancılar Ebru

1995 Sivas doğumlu Dilan Çiçek Deniz televizyon sektörüne yeni atılanlardan. 1.77 boya sahip Dilan Çiçek Deniz hem güzelliği, hem de fiziği ile büyülüyor. 19 yaşına rağmen olgun bir güzelliği olan Dilan Çiçek Deniz birçok erkeğin gönlündeki prenses diyebiliriz. Tüm Türkiyeye kendisini 2014 Elidor Miss Turkey ile gösterdi. Ancak modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapmak istediğini daima belirten Dilan Çiçek Deniz; öğrenimini ise bırakmayanlardan. Ün, şan, şöhret Deniz’in öğrenimini etkilemediği görülüyor. Dilan Çiçek Deniz; İzmir de Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünde öğrenim görmeye devam etmekte.

2014 Elidor Miss Turkey yarışmasının favorileri arasında gösterilen Dilan Çiçek Deniz; derece alarak, Türkiye 2. güzeli unvanına sahip olmuştur. Yarışmada birinciliği hedefleyen güzel, ikiniciliğe de biraz buruk da olsa memnun olmuştur. Güzeller güzeli finalist; Türkiye 2. güzeli unvanı ile oyunculuk kariyerini de başlatmıştır. Oyunculuk kariyerinin başlangıcı ise Balayı isimli film ile olmuştur. Oyunculuk ve modellik kariyerine devam etmek isteyen güzel; yaz sezonunda yepyeni bir proje ile ekranlara gelecek.

Dizilerin filmlere göre yıldız parlatmakta daha etkili olduğunu tartışmak imkansız. Diziler; her daim filmlere göre daha çok yıldız parlatmıştır. Balayı filminde parlatamadığı yıldızını, bir yaz dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karakteri ile parlatacağı düşünülüyor. Kariyerinde önemli bir yere sahip olacağı düşünülen, beş genç kızın gizemli hayatını anlatacak dizide; birçok başarılı oyuncu ile set arkadaşlığı da yapacak.

Dilan Çiçek Deniz Resimleri 2015


10 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.588 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN