Desenli Tayt Modelleri

Kış mevsimini yavaş yavaş geri de bırakarak yaz aylarına göz kırptığımız bu aylar da moda sektöründe de oldukça yoğun hareketli günler yaşanmaktadır. Ünlü marka ve modacılar yeni koleksiyonlarını defile ve reklam filmleriyle tanıtırken, yaklaşan yaz aylarına damga vuracak desenli tayt modellerinden bahsetmek istiyorum.

Geçtiğimiz yıllar da hem aksesuarlar da hem kıyafetler de çok fazla gördüğümüz leopar deseni günümüzde de trendler için de ilk sıralar da yerini alacak. Kadınların tunik ya da mini etekler ile kombin yaptığı tay modelleri her ortam da dikkat çekici ve şık olduğu için leopar desenli tayt modelleri, günlük yaşantıda da özel gün ve gecelerde de bol çeşitli kombin ile boy gösterebilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi 2016 yılının yaz aylarında da renkli çiçek desenli modeller ön plana çıkacak. Bir çok kıyafetlerde de yer alan çiçek deseni, taytlar üzerinde de göreceğimiz model ve desenler arasında da olacak. Genel de daha çok günlük yaşantı da tercih edebileceğiniz çiçek desenli tayt modelleri sizin renkli, neşeli, cıvıl cıvıl görünmenizi sağlayacak. Spor ve şık bir görünüm sağlamak isteyen bayanların tercih ettikleri desenli tayt modellerini spor ve topuklu ayakkabılar ile de rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

2016 yılın da değişik, çeşitli farklı desenlere sahip olan tayt modelleri oldukça dikkat çekecektir. Bu desenler arasın da yerini alacak desenler arasın da kuru kafa da yer alacaktır. Genç bayanlar tarafından çok fazla tercih edilen kuru kafa tayt modelleri yaz ayların da farklı, marjinal, havalı görünmenizi sağlayacaktır. Marjinal, spor, genç görünümü ile dikkat çekmenizi sağlayacak olan kuru kafa desenli tayt modelleri spor ayakkabı ile şık, rahat kombin oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN