Derya Çalışkan Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Resimleri

Elidor Miss Turkey Güzellik yarışması finalistlerinden biri de Derya Çalışkan. İlk 9 a giren Derya Çalışkan tv başındaki sevenlerinin ve izleyenlerinin karşısına 9 numarayla çıkıyor. Genç, başarılı, güzel, iddaalı, sempatik olan Derya Çalışkanın doğum yeri Manisa’dır. Manisa da ki tüm gençlerin desteğini üzerinde hisseden Derya Çalışkan 21 yaşında genç birisidir.

Derya Çalışkan 1.70 boyuyla orta boy grubundadır. Akıllarda kalan bir isim olan Derya Çalışkanın fiziği yerinde ve güzel yarışmacı güzelliğinin farkında olan genç bir yarışmacıdır. İddaalı bir o kadar da genç ve çok güzelsin Derya Çalışkan! Siyah kalın kaşlarına hayran kaldım doğruyu söylemek gerekirse ve bir insanın yüzüne bu kadar mı yakışır. Bir destekçin de benim Derya Çalışkan.

Eminim tüm dünyada da beğeniliyor sundur ve hayranların vardır. Bu güzelliğin isteği arzusu için tüm sevenleri olarak desteğimizin arkasındayız. Tatlı ve sempatik yüzüyle Derya Çalışkan arkadaşları tarafından da oldukça sevilmektedir. Ailesinin de merakla kızının 1. olmasını beklediğini az çok tahmin edebiliyoruz. Gönüllerimiz senin için bol olsun Derya Çalışkan. Umarız başarılı olursun, Allah yolunu açık ve daim etsin, bol bol şanslar seninle olsun Derya Çalışkan.

Sevenlerin tek yumruk oldu ailenin ve sevdiklerinin yanına ilk 3’e girerek dön. Seviliyorsun güzel ve başarılı bayan. Başaracağını ve kazanacağını biliyoruz kalpler seninle.

Derya Çalışkan Miss Turkey Güzellik yarışmasında üstün başarılarına devam edeceğini bildirmiştir.

Derya Çalışkan Resimleri / Fotoğrafları 2015

9 - DERYA ÇALIŞKAN

9 – DERYA ÇALIŞKAN

Derya Çalışkan

 


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.211 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN