Çağla Gülşah Kabaca Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015

Elidor ana sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasının muazzam final gecesinde yarışmaya hak kazanan 23 finalisti belirlendi. Belirlenen 23 finalisten bir tanesi de Çağla Gülşah Kabaca. Çağla Gülşah Kabaca, Elidor Miss Turkey’de 19 numara ile yarışıyor.

19 numara ile yarışan güzel Çağla Gülşah Kabaca, 1994 yılında İstanbul’da doğan bir genç kız. Boyu 1,76 ve eğitim hayatına okuduğu üniversite ile devam ediyor. Kabaca, Pamukkale Üniversitesi’nde İngilizce işletme bölümünde 3. sınıf olarak lisans yaşamını sürdürüyor. İngilizce ve başlangıç düzeyinde de İtalyanca biliyor. Bunun dışında ekonomi ile de ilgilenen Çağa Gülşah Kabaca’nın bir tutkusu da resim yapmak. Öyle ki Kabaca, diğer finalist arkadaşları ile katıldığı ve Okan Bayülgen’in sunuculuğunu yaptığı Dada Dandinista adlı eğlence programında hobisini betimleyişi ile Okan Bayülgen’in ilgisini bir hayli çekti.

Kendisi 3 yaşından beri resim yapıyor hatta illustrasyonlarının dahi kendisine ait olduğu ve 2008 yılında Didim’de yazdığı ‘’Yaşamın Öykü Yanı” adlı bir öykü kitabı bulunmakta. http://cargocollective.com adlı bilinen bir sitede Çağla Gülşah Kabaca kullanıcı adı ile çektiği fotoğrafları beğenen ve takip edenleri ile paylaşmakta. Özellikle memleketi Aydın’dan aldığı büyük destek ile beraber Çağla Gülşah Kabaca, Elidor Miss Turkey 2015’in bir hayli iddaalı isimlerinden bir tanesi olarak görünüyor.

Çağla Gülşah Kabaca Resimleri – Fotoğrafları 2015


2 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.716 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN