Burak Özçivit Kimdir Resimleri

Burak Özçivit Kimdir?
Burak Özçivit ünlü oyuncu 24 Aralık 1984’te İstanbul’da doğmuştur. Ünlüler dünyasına ilk manken olarak girmiş ardından da oyunculuğa geçiş yapmış ve hala oyunculuğa devam etmektedir.
Aslen Gaziantepli olan Özçivit Kazım İşmen Lisesi mezunudur. Burak Özçivit 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılarak gelecek vadedenler dalında ödül kazanmış ve 2005 yılında da yine Best Model Of Turkey yarışmasına tekrar katılarak Best Model olmuş aynı yıl Best Model Of World’e katılarak dünyanın en iyi 2.mankeni olmuştur.
Oyunculuğa ilk olarak -18 (eksi 18) dizisinde Murat rolü ile başlamış ardından da beğenilen oyunculuğuyla birçok dizide rol almıştır. 2007 yılında ilk sinema filmini yapmış ve Musallat filminde Suat ismiyle rol almıştır. Burak Özçivitin rol aldığı bazı diziler Zoraki Koca (Ömer Özpolat) , Baba Ocağı (Güven) , İhanet (Emir) , Küçük Sırlar (Çetin Ateşoğlu) , Muhteşem Yüzyıl (Malkoçoğlu Vali Bey) ve Çalıkuşu’dur (Kamran). Özçivit ikinci kez Balıkçı Ali rolü ile Aşk Sana Benzer (2015) sinema filminde rol almıştır.
Oğlak burcu olan yakışıklı oyuncu 1,84 boyunda ve 76 kg. Ünlü oyuncunun saçları siyah ve gözleri ise kahverengi. Özçivit 2014 senesinden beri Fahriye Evcen’le mutlu bir beraberlik sürmekte, ayrıca ünlü oyuncunun hayranı olduğu takım ise Fenerbahçe. Oyuncunun Fenerbahçeli hayranları buna bir hayli sevinmiş diğer takımları tutan hayranları ise bunun üzüntüsünü duymaktadırlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN