Bu Hilelerle Göbeğinizi Gizleyebilirsiniz

Bu Hilelerle Göbeğinizi Gizleyebilirsiniz
Şikayetçi olduğunuz karın ve göbek bölgesi yağlarından kurtulamıyorsanız, bu yazımızı okuyarak yapacağınız küçük hilelerle karın bölgesi yağlarını gizleyebilirsiniz.
Öncelikle yüksek belli etekler giymekten asla çekinmeyin. Bunun yanında balıkçı stili pantolonlar göbeğinizi gizleme konusunda gerçek bir sırdaşınız olacak. Bunların üzerine de geniş tokalı kemerler giyin. Belin biraz daha üzerinde olması, size avantaj sağlayacaktır.
Düşük bel pantolonlardan uzak durun. Yüksek bel pantolonların üstüne koyu renkli bir bluz giydiğiniz zaman göbeniğinizi olmadığına inanmaya kendiniz başlayacaksınız. Ancak giyeceğiniz bluz dar olmasın. Vücuttan adeta akan bluzları tercih edin. Merak etmeyin. Bu size şık bir görünüm sağlayacaktır.
Karın bölgesindeki yağlardan şikayetçi olabilirsiniz. Ancak vücudunuzun güzel bir kısmı illaki vardır. Bacaklarınız, kollarınız, yüzünüz, kaşlarınız vs. Bunların ön plana çıkmasını sağlayarak insanların göbek bölgenize yoğunlaşmasını engelleyebilirsiniz. Unutmayın. Güzel yönlerinizi açığa çıkarmaktan çekinmeyin. Bu sizi daha da mutlu edecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN