Bob saç kesim modelleri, en güzel saç modelleri

Bob Kesim Saç Modelleri

Bayanların saçlarına verdikleri önem bambaşkadır bilirsiniz. Saçlarınız uzun ve kestirmeye çekiyor musunuz? Bayanlar biraz cesaretli olun. Evet saçınız bu halde de güzeldir ama bir farklılık ile hem kendinizi iyi hissedersiniz hem de çevrenin ilgisini seçersiniz. En çok tercih edilen saç modelleri arasında; ister omuz hizasında ister daha kısa. Uzun saçlı bayanlar bir anda kısa modeli seçemiyorlar bu yüzden omuz hizasında kestirerek başlayabilirsiniz hem bu şekilde kısalığa adım atmış olursunuz.

Bob kesimi yıllarca hem bayanların gözdesi olmuş durumda siz de tercih edecekseniz mutlaka bob modellerine bir göz atmalısınız ister düz saçlı ister dalgalı saçlı olun her tarzda saç şekline yakışan bir modeldir. Bu tür modellerde yüz şeklinizi bilmenizde çok önemlidir çünkü kesim yapılmadan önce kuaförünüz yüzünüzün detayını belirler ve buna göre size en uygun kesimi söyler.

Düz saçlı ise kulak altında ya da daha kısa şekilde bob modelini kullanabilirsiniz. Önlere doğru hafif uzayan bob modeli de tercihiniz olabilir. Yaşınız kaç olursa olsun her bayana giden bu modellerden siz de yaptırmayı düşündünüz mü haydi hanımlar biraz cesaret biraz değişiklik farklılık her zaman bir adım önce olmanıza yardımcı olur. Bayanlar saçlarına ve makyajlarına önem verirler ve asıl bayanlar saçlarıyla güzelliklerini ön plana çıkarırlar.

O zaman değişim zamanı sizde istediğiniz kısalıkta bir bob modelini seçin ve farklılığınızı ortaya çıkarın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN