Biyokinezi Yoluyla Vücudunuza Hükmedin

Biyokinezi Yoluyla Vücudunuza Hükmedin
Biyokinezi, insanın psişik yetenekleri yoluyla, vücudundaki DNA lara hükmedebilme yeteneğidir. Bu da insanın hastalıkları kendi kendine iyileştirebilmesi, vücudunda beğenmediği yönlerini değiştirebilmesi anlamına gelmektedir. Ancak bunun için biyokinezi konusunda uzman olmak gerekir. Bu da çok uzun bir süreç gerektirir.
Biyokinezi her bireyde geliştirilebilir. Bu yetenek gelişiminin son seviyelerine gelindiği takdirde, insanlar değişik ortamlara çok çabuk adapte olabilir, yan yana geldiği insanların becerilerin kendisi çok rahat kullanabilirler. Biyokinezi, çocuk yaşlardaki bireylerde daha kuvvetlidir. Çünkü çocuklar henüz yaşamın zorluklarını yaşamamış masum kişiler oldukları için yeteneklerini daha çabuk kullanabilirler.
Biyokineziyi geliştirmenin yolu, düzenli meditasyon ve konsantrasyondan geçer. Zorlu bir yoldur. Biyokinezi egzersizlerini araştırarak bunları her zaman uygulamalı, aylar, hatta yıllar sürecek bir yola başvurmalısınız. Uzmanlaşmaya başladığınız zaman göz renginizde değişiklikler de yapabilirsiniz.
Hergün düzenli çalışmalar yaparak sizler de hayallerinizin bir adım ötesine ulaşabilirsiniz. Abartılı olabilir ama efsanelerdeki karakterlerin yaptıklarını yapabileceğinizin biyokinezi sayesinde gerçekleşebileceği söyleniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN