Bikini Modelleri

Bahar aylarının gelmesiyle bikini sezonu da yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Özellikle yaz aylarına girerken fiyatları çok yükselen bikinilere şimdiden sahip olmak isteyen kadınlar giderek daha sık bikini alışverişine çıkar oldular.

Bikini modelleri temel olarak ikiye ayrılıyor, klasik olanlar ve daha farklı, daha modern olan yeni modeller. Bu klasik modellerde en sık siyah rengi kullanılıyor, bu modeller genellikle lastiklerle bel kısmından, ufak kopçalarla da göğüs kısmından kapatılıyorlar. Daha modern olan ve daha çılgın ruhlu kadınlara hitap eden modellerde ise öncelikle bir çok farklı renk yan yana kullanılıyor. Garip ve asimetrik yerleşimlerle, bazen ebru gibi karıştırılarak rengarenk yapılan bu kumaşlarla üretilen bikiniler de canlı ve taze bir görünüm veriyor. Bu modellerde lastikler yerine genellikle ipler kullanılıyor. Belin iki yanından bağlanan iplerle ve göğüste de arkadan ya da boynun arka kısmından, üçgen şeklinde bir araya getirilerek bağlanan ipliklerle bikini giyiliyor.

Bir diğer çok beğenilen model ise straplez bikiniler. Bu bikinilerde bazen iç taraftan gizli lastikler ya da ipler bulunuyor bazen ise tamamen vücudunuzu saracak şekilde tasarlanan kalın kumaşlar. Bazı farklı tarz bikini modellerinde ise ne ipler ne de lastikler yer alıyor. Ahşaptan yapılma küçük kancalar ya da yuvarlak halkaların birbiri içine yan yana geçirilmesi ile yapılmış sıraların kumaşa iliştirilmesi ile yapılan bikiniler çok rağbet görüyor. Bu bikiniler ahşap sandaletler ya da hasır şapkalar ile kombin yapılarak kullanılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN