Beyaz Etek Modelleri

Sevgili hanımlar, etekler yaz kış her sezon için vazgeçilmez olan kıyafetlerdir. Her sezonda birbirinden şık modelleri ile dikkat çekerler. Özellikle yaz aylarına beyaz etek modelleri damga vurur. Birbirinden şık ve güzel beyaz etek modelleri ile gündüz şıklığını yakalamak hiç de zor değildir.

Beyaz etekler denince akla birbirinden şık ve birbirinden güzel modeller gelir. En çok tercih edilen modellerden biri ise beyaz kalem etek modelidir. Bu model oldukça şık ve zarif bir modeldir. Kalem etekler yüksek bel kesim de ve diz üstünde olarak imal edilmiştir. Kullanımı oldukça rahat ve görsel olarak da çok çok şıktır. Beyaz kalem etek modelleri, beyaz etekler arasında en çok tercih edilen modellerden biridir.

Beyaz etek modellerinden biri de, beyaz mini etek modelleridir. Yaz aylarına damga vuran bu etek modeli de oldukça şık ve zariftir. Yaz aylarına apayrı bir canlılık katar. Bir çok bayan tarafından tercih edilir.

Beyaz uzun etek modelleri de çok sevilen beyaz etek modellerinden biridir. Uzun etekler yaz aylarının o bunaltıcı havasında oldukça iyi bir tercihtir. Uzun etekler askılı bluz ile kombin edilerek kullanılır ve çok şık bir hal alır.

Zımbalı beyaz etek modelleri ise farklı olmayı seven hanımlar için ideal bir etek modelidir. Farklı tasarımı ile ilk bakışta dikkat çeker. Oldukça şık bir modeldir. Bu modele de göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN