Beste Kökdemir Kimdir ? Tatlı Küçük Yalancılar “Açelya”

Tatlı Küçük Yalancılar Açelya Karakteri Kimdir ?

1993 Sinop doğumlu; Beste Kökdemir. Kimilerinin tanıdığı hatta hayran olduğu, kimilerinin ise o da kim dediği oyuncu. Televizyon kariyeri çok eski olmasa da gençler arasında tanınıyor. Beste Kökdemir küçüklüğünden bu yana oyuncu olma hayali kuranlardan, bunun için hep İstanbul’a gitmek istemiş. Bu fırsatı ise üniversite tercihlerinde bulmuştur. Üniversite tercihlerinde sadece İstanbul’u tercih eden oyuncu; İstanbul Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünü kazanmıştır. İstanbul’a gelmesi ile oyunculuk konusunda ümitleri artmış ve birçok ajansa kaydolmuştur.

Beste Kökdemir Biyografisi

İlk dizi deneyimini Çıplak Gerçek adlı dizide edinen Beste Kökdemir, bu dizide yeterince tanınamamıştır. Birçok kişi Beste Kökdemiri; Fox ekranlarında yayımlanan Ölü Ozanlar Derneği kitabından çevrilerek, senaryoya dökülen; Not Defteri dizisi ile tanımıştır. Not Defteri dizisinde paraya değer vermeyen zengin aile kızı Selini canlandıran Beste Kökdemir, dizide Egemen’e kayıtsız şartsız aşık bir kız rolünün başarıyla üstesinden gelmiştir. Birçok kişi Beste Kökdemir’in miladını Not Defteri dizisi olarak görse de; Beste Kökdemir kendi dönüm noktasını Behzat Ç dizisi olarak görmekte.

Dizi kariyerine hızla devam etmek isteyen Beste Kökdemir; projeleri değerlendirip kendine en uygun bir gençlik dizisini görmüştür. Yaz sezonunda yayıma girecek olan; Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ile; birçok önemli oyuncuyla birlikte aynı sahnenin tozunu yutacak ve oyunculuk kariyerinde önemli olacak bir projeye imza atacak. Beste Kökdemir’in yine gençlik dizisi ile ekranlara gelecek olması; genç hayranlarını mutlu etmeye yetti. Dizide Açelya karakterine hayat veren ünlü ve güzel oyuncu merakla bekleniyor.

En Güzel Beste Kökdemir Resimleri 2015


8 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.330 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN