Berfu Yıldız Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacı

Berfu Yıldız, 20 yaşında ve İzmit’te doğdu. Berfu Yıldız, 2015 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 22 finalist arasında yer alıyor. Sempatik gülüşü ve iddialı fiziği ile dikkat çekenBerfu Yıldız, bu sene Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasının favori isimlerinden biri. 1,76 boyundaki güzel yarışmacı, Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasında 19 numara ile boy gösterecek.

Berfu Yıldız, 11 Haziran 2015’te düzenlenecek olan Elidor Miss Turkey’in final gecesinde son dörde kalması halinde; birinci olursa ülkemizi Miss World ( Dünya Güzeli ), ikinci olması halinde Miss Universe ( Kainat Güzeli ), üçüncü olması halinde Miss Supranational, dördüncü olması halinde de Miss International Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edebilecek.

Berfu Yıldız’da diğer finalist arkadaşlarının pek çoğu gibi medya karşısına ilk kez Çırağan Sarayı’nda düzenlenmiş olan basın toplantısı ile çıkmıştı. Oldukça çekici bir fiziğe sahip olan Berfu Yıldız, şimdiden birçok film ve dizi yapımcısının yakın takibi altında.

Gelecek dönemlerde Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasına katılan birçok güzel ile Berfu Yıldız’ı pek çok projede görebilmemiz mümkün olabilir. Berfu Yıldız’da diğer 21 finalist arkadaşı gibi jüriden en yüksek puanı alarak birinci olmak ya da ilk dörde girerek ülkemizi diğer güzellik yarışmalarında temsil etmek istiyor.

Bunlarla birlikte Berfu Yıldız; sosyal medya üzerinden #sendenyanayız etiketi ile 11 Haziran gecesi düzenlenecek olan Miss Turkey 2015 finalinde en çok bahsedilen yarışmacı olarak final değerlendirmesine eklenecek olan ‘’ + ‘’ puanı almayı da hedefliyor.

Berfu Yıldız Resimleri – Fotoğrafları 2015

19 - BERFU YILDIZ

19 – BERFU YILDIZ


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.663 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN