Berfin Aras Kimdir ? Biyografisi – Elidor Miss Turkey 2015

3. Dicle Berfin Aras:
Dicle Berfin Aras İstanbul doğumludur ve 19 yaşındadır. Yarışmada 3 Numarayla yarışacak olan Dicle Berfin Aras’ın boyu ise 1.77’dir. 3. numarayla yarışacak olan güzel yarışmacıya başarılar diliyoruz. Kendisi gibi güzel 21 yarışmacı arasında her birinin işleri çok zor gözüküyor.

Elidor Miss Turkey yarışmasının en iddaalı isimlerinden biri Dicle Berfin Aras‘tır. Yarışmada 3 numara ile boy gösterecektir. En önemli güzellerden olan Dicle Berfin Arasın kökeni kürt olarak biliniyor ve sosyal medyada büyük yükseliş gösteriyor. İddaalı yarışçı Dicle Berfin Aras doğma büyüme İstanbullu‘dur. 19 yaşında ki Dicle Berfin Aras1.77 boyuyla orta boylu olarak gösterilse de iddaasın da kararlıdır.

İddaası ile  meraklar da kalan Dicle Berfin Arası sizler için bulduk ve yazıyoruz. Üniversite hayatını Bilgi Üniversitesi Hukuk bölümünde devam ettiren ve Aras Otre Dame De Sion 2014 mezunudur iddaalı yarışmacı. Sosyal medya facebook hesabında profil resmi olmayan Dicle Berfin Arasın okulunu Galatasaray Üniversitesi olarak sayanlar olduğu öğrenildi. Fakat sosyal medya hesabında iyi bir araştırma sonucunda Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu olduğu biliniyor.

Dicle Berfin Arasın çalışkan olduğunu söyleyebiliriz. Hem çalışkan hem güzel bir kızdır Dicle Berfin Aras. Daha çok hayatını reklamlar da boy göstererek gelir elde etmiştir Dicle Berfin Aras. Hedefinde iyi bir manken olmak istiyor Dicle Berfin Aras. Ayrıca mankenliğin yanında müdür olmakta istiyor.

Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışmasının ikinci favori ismi olarak bilinen Dicle Berfin Arasyarışmaya yakın arkadaşlarının zor iknaları sonucunda katılmıştır. Dicle Berfin Arasa başarılar ve hedeflerine ulaşmasını dileriz. Biz Dicle Berfin Arastan da yanayız. Dış güzelliğiniz kadar iç güzelliği de olan tüm Elidor Miss Turkey 2015 güzellerine melekler yanınızda olsun diyoruz.

Elidor Miss Turkey 2015 Berfin Aras Resimleri

 

 


30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.194 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN