Bayan Yelek Modelleri

Yavaş yavaş yazı karşıladığımız baharı yaşadığımız şu günlerde, siz de mutlaka dış giyim konusunda pek çok sorun yaşıyorsunuz. Üzerinize hiç bir şey almasanız üşüyor, hırka alsanız fazla geliyor ve terliyorsanız bu yazımız tam size göre. İşte 2016 baharında stilinize en çok yakışacak olan ve yanınızdan ayıramayacağınız yelek modelleri!

Yelek modelleri en çok bahar aylarında ve yazın başlarında tercih edilen dış giyim ürünlerindendir. Üstelik son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan yelek modelleri hemen hemen her markanın koleksiyonunda mevcut. Tarzınıza ve o gün oluşturduğunuz kombine göre bir yelek mutlaka bulacaksınız. Örneğin, baharın başlarında havalar henüz tam ısınmamışken örgü ve koton yelek modellerini tercih edebilirsiniz.

Özellikle maxi boy olarak adlandırdığımız modeller, stilinize ayrı bir hava katacaktır. Özellikle maxi boy yelek modelleri için koton kumaştan üretilen modelleri inceleyebilirsiniz. Bununla beraber biraz daha spor bir havanız var ise ya da o gün spor kombin oluşturacaksanız, şişme yelekleri tercih edebilirsiniz. Paraşüt kumaşlardan üretilen ve istediğiniz renkte bulabileceğiniz şişme yelek modelleri her kadının dolabında olması gereken kurtarıcı parçalardandır.

Biraz daha havalar ısındığında ve yaza merhaba demeye başladığımız günlerde ise kuşkusuz yardımınıza kot yelek modelleri koşacak. Gerek kot jean modelleri ile gerekse de etekler ve elbiseler ile kot yelekleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Üstelik kotun artık bir yaşam tarzı haline geldiği şu günlerde açık renk, koyu renk, taşlanmış ya da işlemeli her türlü kot yelek modelini rahatlıkla bulacaksınız. Özellikle kısa yelek modelleri son zamanlarda oldukça popüler olan modellerdendir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN