Bayan Şort Etek Modelleri

Bayanlar için özellik ile yaz aylarında vazgeçilmez olan giyim ürününün biri birinden farklı olan şort etek modelleri olduğu da bilinmektedir. Hem bu sıcaklarda sizleri bir hayli serin tutan bir de gösterişleri ile ister sizleri klasik ister iseniz de spor tarzı giyimine gösteren modelleri de bulunmaktadır.

Bayanlar için özel olarak üretimi gerçekleştirilen şort etek modellerinden kot ya da keten olan seçenekleri sizlerin hem en rahat etmenize hem de oldukça spor bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Üzerlerinde yer alan mıknatıs ya da zımba işlemeleri ile de oldukça tarz bir görünüme sahip olan modelleri de bulmak büyük olası durumlar arasındadır.

Birçok ünlü markanın üretimini gerçekleştiriyor olduğu modellerin biri birinden farklı renklerinin ince işleme ya da zincirler ile de farklılıklar katılmış olan modelleri de gözler önüne gelmektedir. Bunların yanı sıra dar kesim mini şort etek isteyen bayanlar için dar kesim seçenekleri bulunur iken daha çok salaş kesim giyinmeyi tercih eden bayanlar için de salaş kesim olan modelleri de yer almaktadır.

Mini şortların ötesinde daha çok diz hizasında olan modellerin hem salaş hem de dar kesim olan modelleri de yer almaktadır. Kış aylarında da mini şort etek giymeyi tercih eden bayanlar için kadife ve keçe kumaşından olan modelleri de yer almaktadır. Daha çok klasik kesim esnasından kullanmak istiyor iseniz de hem saten, hem de şifon olan modelleri de rahatlık ile bulabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN