Bayan Kısa Kollu Elbise Modelleri

Bayanlar için elbiseler hiç şüphesiz ki tartışılmaz bir öneme sahip. Hemen hemen her ortama, tarza ve vücut ölçüsüne göre ayarlanabilen elbiseler sayesinde bayanlar hem şık hem de konforlu olmanın tadını çıkarabilirler.

Yaz ya da kış fark etmeden her mevsim tercih edilen elbise modelleri, minisinden tesettürüne her kesime hitap edebildiği için de yıllardır her bayanın dolabında büyük bir yer edinmiştir. Ancak bazı elbise modelleri vardır ki her mevsim giyilebildikleri gibi farklı kombinlere de elverişlidirler. Bu tarz elbiselerin başında kısa kollu modeller gelmektedir.

Farklı bir görünüm ve sıra dışı bir tarz elde etmek isteyen bayanların ilk başvurduğu modellerden biri olan kısa kollu elbise modelleri, her sezon olduğu gibi bu sezon da en çok tercih edilenler arasında. Bu yılın kış modasında yünlü ve sıcacık iplerle örülmüş, kısa kollu elbise modelindeki kıyafetler bayanları oldukça fazla cezbediyor. Bu tarz kazak formlu kısa kollu elbiselerin altına giyilen rengarenk badilerle kış aylarının kasvetini dağıtacak harika modeller elde etmek de mümkün oluyor.

Bunun yanı sıra polar kumaşlarla tasarlanan kışlık kısa kollu elbise modellerinin yeri de çok özel. Yaz aylarında ise kısa kollu elbise modellerinin daha da renklendiği ve canlandığı açıkça görülüyor. Özellikle kol kesimi bol ve dökümlü olan, diz üstünde biten ve geniş etek kısımlı kısa kollu elbise modelleri bayanlar tarafından her zaman çok daha fazla tercih ediliyor. Derin göğüs dekolteli kısa kollu elbise modelleri ise özellikle yaz aylarında eğlence mekanlarının vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN