Bayan Keten Pantolon Modelleri

Keten pantolonlar hayatımızın her alanında kurtarıcı bir giysi olması sebebiyle, keten pantolon modelleri de nerede ne şekilde giymemiz, kullanmamız gerektiğine dair bize fikir veren ve kıyafetimizin bütünlüğünü tamamlayan yardımcılarımızdır.

Günlük yaşantımız içinde kimi zaman iş toplantıları, kimi zaman özel günler, yemekler, gezintiler ve kimi zaman da yalnızca şık ama rahat olmak istediğimiz her ortamda keten pantolonlar kurtarıcımız olabilir…Bu anlamda keten pantolonun rengi kadar kesimi, formu, modeli de oldukça büyük önem teşkil eder. toplantılar ve daha şık olmak istediğimiz yerlerde, keten pantolonların boru paça modelleri sıklıkla tercih edilmekte ve bu tercih çok doğru görüntülere imza atmaktadır. Özellikle toprak tonlarında ve siyah renklerde keten pantolonların boru paça formları ile altına giyilebilecek bir stiletto ile oldukça şık ve zarif görüntülere imza atabiliriz.

Daha spor giyinmek ve rahat olmak istediğimiz durumlarda ise keten pantolonların ispanyol paça ya da dar paça formlarını altına bir spor ayakkabıyla, babetle ya da espadrille ayakkabılar ile tercih edebilir ve rahatlığımızdan ödün vermezken oldukça da güzel bir örüntüye imza atabiliriz.

Bunların yanı sıra kamp, dağ yürüyüşleri vb. sportif aktiviteler için de keten pantolonlar oldukça tercih edilmekte olup, bu türlü bir ortam için giyebileceğimiz keten pantolon formu daha çok asker pantolonu formu da denilebilen üst kısımlarda bol fakat paçalarda lastik kullanılan pantolon formlarda olabilir. Paçalarda lastik kullanılması bu tür ortamlarda belirli haşeratlara karşı alınmış bir önlem de olmakta ve bize bir kalkan da oluşturmaktadır…

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN