Bayan İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Özellikle 70’ler modasının tekrar canlanmasıyla beraber hayatımıza dahil olan ispanyol paça modeller her tarz ve stilden kadının favorisi haline geldi. Pamuklu ya da yün kumaşlardan üretilen ispanyol paçalar, denim kumaşlardan üretilen ‘flare jeans’ler geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da sokak modasının yükselen trendi arasında.

Eğer siz de ispanyol paça pantolon modellerini kombinlerinizde kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Örneğin, basenlerinizde ya da üst bacak bölgenizde fazlalıklarınız var ise, üzerine çok fazla oturmayan kısmen bol kalan pantolon modellerini tercih etmelisiniz. Eğer bacak boyunuz uzun değilse, ispanyol paça modelleri mutlaka topuklu ayakkabılarla kombinlemelisiniz. Bu bacak boyunuzu daha uzun göstereceği gibi, pantolonun modelini de daha çok ortaya çıkaracaktır. Eğer tercih ederseniz, dolgu topuklu ayakkabılar daha olumlu sonuçlar verecektir.

Pantolonun paça boyunun yerlere kadar uzanıyor olması ispanyol paçanın olmazsa olmazları arasındadır. Ancak ipince bir vücuda ve uzun bacak boyuna sahipseniz, bileklerinizde sonlanan ispanyol paça pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak yine de hatırlatmak da fayda var ki bu tarz bir pantolon ile göz alıcı bir stil oluşturmak oldukça zordur. Diğer taraftan ispanyol paça ile oluşturacağınız kombini tamamlamak için kısa üstler, üstünüze oturan özellikle belden oturtmalı gömlekler ya da dar kazaklar tercih edebilirsiniz. buna ek olarak dar kesim bir blazer ceket ya da salaş bir kazak da hoş bir görünüm sergilemenize yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN