Bayan Ceket Modelleri

İş dünyasında giderek daha büyük bir yer edinen bayanların giyimi de bu dünya ile benzeşiyor. Bu nedenle bayan takım elbiseleri oldukça fazla çeşitte ve fiyatta üretilmeye başlandı. Öte yandan takım elbiseyi fazla erkeksi bulan ve giyimine daha fazla kadınsı bir hava katmak isteyenler içinse yalnızca ceketler satılıyor. Bu ceketler genellikle eteklerle ve uzun şallarla kombine ediliyor.

Bayan ceket modelleri en çok kış aylarında kullanıldığı için, genellikle kadife kumaşla üretiliyor. Hem şık hem de soğuklarda güvenilir bir seçenek olduğu için kadife ceketler oldukça tercih ediliyor. Klasikten vazgeçmeyenler için de eski yılları çağrıştıran vatkalı modeller üretiliyor. Dar omuzlu ya da kısa boylu kadınlar için bu ceketler oldukça güzel bir seçenek oluyor.

Öte yandan, bu sezonun ve geçtiğimiz yılların bayan ceketleri söz konusu olunca en çok beğenilen ürünü kruvaze ceketler. V şeklinde dikilen bu ceketler içinde bir kazakla ya da bir gömlekle değerlendirilebilir. Her duruma ve giyim tarzına uyumlu olan bu ceketler şık görünmeniz gereken ancak rahat olmaktan da vazgeçemediğiniz günlerde sizin kurtarıcınız olacaktır.

Bir diğer bayan ceket modeli ise belden oymalı diye bilinen türler. Dar kesimle tasarlanan, üstü geniş, belden itibaren tamamen vücuda oturan bu ürünler özellikle genç yaştaki çalışan bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ancak bu ürünler slim adıyla satılıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu ceketler fazla kiloları olmayan kadınlarda daha şık bir görüntü yaratıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN