Bayan Badi Modelleri

Bayanlar için daha çok kapatıcı olarak kullanılıyor olarak bilinen fakat bazen de sade olan modellerini yanı sıra hareketli olarak da üretilen modellerinin normal giyim ürünü olarak kullanılan badilerin de biri birinden oldukça farklı olan modelleri de yer almaktadır.

Sade ve tek renk olan badiler arasında özellik ile de straplez ya da askılı olanları daha çok kapatıcı yani yakası ya da omuzları açık olan kıyafetlerden kendilerini korumak amacı ile kapatmak amacı ile kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra yeleklerin ya da hırkaların altına da uzun kollu ya da kıs kollu olan modelleri de tercih edilmektedir. Sadece düz olan modelleri de değil isteyen bayanlar için de oldukça hareketli olan modellerinin de üretimi birçok ünlü marka tarafından da gerçekleştirilmektedir. Mesela bayanların hem şık hem de sade olan giyimi aynı anda üzerlerinde barındırmak istemelerinden dolayı bir hayli tercih ettikleri badilerin üzerlerinde yer alan zımba ya da işlemeleri de bayanlar arasında büyük rağbet görmektedir.

Bunların yanı sıra kenarlarında olan yırtmaç ya da omuz detayları ile de bayanların tüm gözlerini üzerine çekmek konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Omuzlarda bulunan açıklıklar ve bir de göğüs hizasından başlanarak yazılan yazıları ile de hem spor giyimi hem de aynı anda şık bir görünümü bayanlarına aynı anda sahip olmaları amacı ile de en büyük desteği göstermektedir de denilebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN