Bayan Atlet Modelleri

Ya siyah ya da beyaz olan ve hep aynı kesimle üretilen erkek atlet modellerinin aksine kadın atlet modelleri, modanın her alanında olduğu gibi yine çeşit fazlalığı ve tarzların yarışması ile öne çıkıyor. Her renk bayan atleti bulmak mümkün çünkü giyilen tişört ile aynı renk atlet giyerek atletin giysinin altından göze batmamasını saplamak gerekiyor. Bu nedenle en sık satın alınan modeller de ten rengi ya da bej rengi oluyor.

Genç kızlar için zıbın ya da çıtçıtlı badi adı verilen, bacak arasından ve iç çamaşırı üzerinden kapatılan böylece hem pantolonların arasından belin görünmesini engelleyen hem de kış aylarında sıcak tutması ile sıklıkla tercih edilen bir atlet türü de mevcut. Bazı bayan atletleri, özellikle büyük firmaların tasarladığı son model ürünler ise, dantelli ya da güpürlü detaylar ile göz dolduruyor. Bu danteller bazen yalnızca atletin göğüs kısmında ya da omuzu saran ipleri üzerinde yer alırken bazen de tüm atleti kaplayabiliyor.

Daha seksi ve çekici bir görüntü yaşamak isteyen bayanlar için de en çok kırmızı ve mor renkler öneriliyor. Bu atletler genelde saten ya da ipek kumaştan üretiliyor ve atletle uyumlu sutyen ve alt iç çamaşırı ile birlikte satılıyorlar. Böylece özel gecelerde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir alternatif sunmuş oluyorlar. Son olarak, sıradan bir günde, sıradan bir kıyafet altına giyilecek bir atlet arıyorsanız da size önerimiz siyah, askılı, bol pamuk ile üretilen modeller olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN