Aynur Tuna Kimdir ? Elidor Miss Turkey 2015 Yarışmacı

Elidor Miss Turkey Güzellik yarışması finalistlerinden biri de Aynur Tuna.

Aynur Tuna 16 numaralı yarışmacı olarak karşımıza çıkacaktır. Doğum yeri olan Almanyalı güzel Aynur Tuna 1.72 boyunda orta boy grubunda olan güzellerden biridir. Boy konusunda biraz rakiplerinden kısada olsa iddaalı olan Almanyalı güzel Aynur Tuna 1. olmak isteyenlerden biridir.

1. olmasa bile ilk 3’ü gözüne hedef olarak koymuştur. Hepsinin güzel olduğu bu yarışma çok heyecanlı olacaktır ben şimdiden merakla ilk 3’ü bekliyorum. Aynur Tuna‘nın da Almanya da ki sevdiklerinden destek gördüğünü ve hissettiğini tahmin ediyoruz. Çok iddaalı olan Aynur Tuna fiziği ve güzelliğiyle gözleri üzerinde toplamaktadır.

Kızların beğenisi toplayan ve iyi yorumlar alan Aynur Tuna‘nın başarısını dileriz. Tüm sevdiklerinin desteği ile yarışmaya katılan Aynur Tuna başarılı olduğunu ilk 16’ya girerek kanıtlıyor. Rakiplerinin ne kadar iyi ve güzel olduklarını bilse de kendi güzelliğinin de farkında olan Almanyalı güzel sonuna kadar mücadele edecektir. Seni başarılı görmeyi bizde istiyoruz Aynur Tuna.

Şans meleklerin seninle. Rekabeti bırakmadı bırakmayacak olan genç güzel çabalarının devamını sürdürmekte ve bırakmamakta. Her çaba bir başarıdır güzel bayanlar siz ne kadar başarılı olursanız o kadar yükselirsiniz. Elidor Miss Turkey Güzeli yarışmacısı Aynur Tuna‘ya bol şans diliyoruz.

Allah yardımcın olsun güzel melek. Umarız güzel haberlerle sevdiklerine dönersin. Hayranların hep yanında ve desteklerini senden esirgemeyeceklerdir. Bol şanslar Almanyalı güzel.

Aynur Tuna Resimleri – Fotoğrafları 2015


1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.908 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN