Aslı Melisa Uzun Kimdir ? Resimleri – Elidor Miss Turkey 2015

Elidor Miss Turkey Güzellik yarışması finalisti Aslı Melisa Uzun. Antalya güzeli olarak bilinen Aslı Melisa Uzun yarışmanın diğer favori isimlerinden biridir. 19 yaşında olan güzel yarışmacı Aslı Melisa Uzun’un doğum yeri Ankara’dır. 1.75 boyu olan Aslı Melisa Uzun iddaalı olduğunu söylüyor.

Güzellik yarışmasında açık ara farkla favori olarak gösterilen Aslı Melisa Uzunu en güzel kız diyerek anıyorlar. Aslı Melisa Uzun “burada kızlarla çok iyi arkadaşlık kurduk, hepimiz çok güzeliz fakat ilk üçe girmeyi bende herkesten çok istiyorum” dedi.

Aslı Melisa Uzun, Aslı Melisa Pamuk ismi ile çok karşılaştırılıyor ve “Kendisini çok beğeniyorum ve özeniyorum. Yaptığı işleri bende yapmak isterim” dedi. Aslı Melisa Uzun’un hayali olan şey dans hocalığı dır. Aslı Melisa Uzun profesyonel dansçılık yapıyor ve çok iyi dans ediyor. Diğer bir hayali olan bir ara tv de damgasını vuran yarışma ‘Yok Böyle Dans’ programını yapmak istiyor. İddaalı yarışmacımızı tv karşısında görmeye şimdiden alışmak istiyoruz.

Hala google üzerinden Aslı Melisa Uzunu ararken isin benzerliği olan Aslı Pamuk çıkmakta. İkisini de beğeniyoruz. Güzel yarışmacımız karşımıza 4 numaralı olarak çıkıyor. Sosyal medyada destekleri devam eden Aslı Melisa Uzuna gelen yorumlar “bence orada ki en sevimli kız ve çok güzel bence 1.liği hak ediyor” deniliyor. Aslı Melisa Uzun’a gönülden destek hep destek. Başarılar tatlı ve sevimli kız Aslı Melisa Uzun.

Aslı Melisa Uzun Resimleri / Fotoğraf Galerisi

4 - ASLI MELİSA UZUN

4 – ASLI MELİSA UZUN

 


31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.489 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN