Asla Vazgeçmem Dizi Müzikleri ve Jenerik Müziği

Kanal D erkanları ile 4 hafta önce seyirci ile buluşan ve izlenme rekorları kıran dizi çok ses getirdi. Baş rollerini Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. 

Gerçek ama bir o kadarda imkansız gibi görünen bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizide, daha ilk bölümden jenerik müziği oldukça beğenildi. Özellikle jenerik olarak böyle bir müziğin içerisinde söz yer almayan bir müziğin seçilmesi, izleyicinin daha büyük ilgisini çekmeye yetmiş görünüyor. Dizide kullanılan jenerik müziği  İsmail YK ya ait olan Zeytin Gözlüm parçasının müziği jenerik hale getirilerek hazırlanmış ve başarılıda olmuştur. Müzik dizinin başlangıcında ve bitiminde kullanılmaktadır. İzleyicilerden gelen tepkiler özellikle son dönemde yayına giren diziler arasında, Asla Vazgeçmem dizisinin en iyi jenerik müziğe sahip olduğunu ortaya koymaktadır.

Bundan da anlaşılıyor ki dizi içerisinde ilerleyen zamanlarda da daha etkili ve güzel müziklerin yer alacağıdır. İzleyicide dizinin yeni bölümü kadar yeni müzikleri de sabırsızlıkla beklemektedir. Mutlaka bu ilgi ve övgü yapımcılar tarafından karşılık bulacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN