Asena Toprak Kimdir ? Biyografisi ve Resimleri – Elidor Miss Turkey

2. Asena Toprak:
Asena Toprak Balıkesir doğumludur ve 18 yaşındadır. Oyunculuk ve fotomodellik yapan Asena Toprak’ın boyu ise 1,81’dir. Asena Toprak yarışmada 2 numarayla yarışacaktır. Favori isimlerden birisi olan Asena Toprak bakalım yarışmada ilk 3’e girebilecek mi ?

Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasında aday olan Asena Toprak kimdir?

Asena Toprak Hakkında…

Balıkesir’den yarışmaya katılan Asena Toprak, 18 yaşında, 1.81 boylarındadır. Oldukça güzel olan Asena Toprak fiziğiyle tüm gözleri üzerine çekiyor. Sosyal medya, Asena Toprak için “bayan vücut ” diye bahsetmeye başlamış.

Yarışmada 2 numaralı aday olarak ekranlara çıkacak olan güzel şimdiden adından söz ettiriyor. Asena Toprak’ın daha şimdiden ilk 3’e gireceği konuşuluyor.

Güzel yarışmacı Miss Turkey adayı olmadan önce oyunculuk ve fotomodellik yapıyormuş. Oyunculuk ve fotomodellik yaparak adını tüm Balıkesir’de duyurmuş. Asena Toprak oyuncu olmak istiyormuş. Ayrıca yarışmacı Numberone TV ekranlarında sunuculuk yapmış. Güzel aday 1. olur mu bilemem ama ekranlarda görmeye alışacağınız bir yüze benziyor. Oyunculuk yaptığı da düşünülürse yakın zamanlarda kendisini dizilerde yâda dergi kapaklarında fotomodel olarak görebiliriz.

Görünen o ki: Asena Toprak yarışmacı kızlar içerisinde çok sevilen bir insanmış. Bu sene üniversite okumaya başlayan aday, Beykent Üniversitesinde eğitim ve öğretim görüyor. Asuman Krause ile çok yakın arkadaş olduğunu belirten Asena Toprak, Asuman Krause’yi idol olarak seçmiş gözüküyor. Mükemmel güzelliği ile göz kamaştıran Asena Toprak, yarışmada en iyileri arasında olduğu için mutlu ve başarısı ile gurur  duyan bir yarışmacı olarak kendini övmüştür. Oldukça başarılı olan Asene Toprak, başarılarının ardı arkası kesilmeyeceğini vurgulamıştır.

Asena Toprak’a Miss Turkey yarışmasında başarılar diliyoruz.

Asena Toprak Resimleri

2 - ASENA TOPRAK

2 – ASENA TOPRAK


30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 6.289 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN