Armine Elbise Modelleri

Armine giyim elbise modelleri

Armine elbiseler tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu elbiseler genellikle belin üzerinden bağlanan bir kemer ya da kumaş ile zenginleştiriliyor. En çok hakim olan modeller kahverengiler, morlar, bejler gibi pastel tonlar oluyor. Kemer altından hafif açılarak ayak bileklerini geçinceye dek inen eteklerde de bazen pililer oluyor. Bu elbiselerde genellikle 2 ton bulunuyorsa da bazen rengarenk modeller de bulunuyor. Bu renkli modellerde çoğunlukla çiçekli kumaşlar kullanılıyor. Bazı modellerde eteğin 2 yanından inen kumaşlar yer alırken bazılarında ise üst kısım için yemekler ya da uzun kollu kapatmalı mont modelleri bulunuyor. Armine elbise modellerinin bazılarında özenle tasarlanmış manşetler bulunuyor. Dirsek ile el bileği arasından başlayan manşetlerde bazen işlemeler ya da fırfırlar yer alabiliyor.

Armine abiye tarzı elbise modelleri

Daha abiye olan bazı Armine elbise modellerde ise, tüller ve danteller sıklıkla kullanılıyor. Tüller genelde eteklerin astarı üzerinde bir kaç katlı olarak yerleştiriliyor. Danteller ise elbiselerin üst kısmındaki yakalarda, kol kenarlarındaki detaylarda sıkça yer alıyor. Daha modern bir görünüm isteyenler için ise içinde bir gömlekle giyilen jileler ya da asimetrik kesilmiş askılı elbiseler bulunuyor. Elbette Armine elbiseleri seçerken en önemli şey bu elbise ile uyum sağlayacak baş örtüsünü, boneyi ve diğer aksesuarları bulabilmek. Bu nedenle kimi zaman bu parçalar takım olarak satılabiliyor. En sık olarak elbisenin kemer ya da kuşağı ile baş örtüsünün renginin ya da kumaşının eşleşmesi yöntemine gidiliyor.

Armine elbise fiyatları

Armine markası adı altında satışa sunulan elbiseleri fiyat ve kalite yönünden değerlendirecek olursak;

1. Armine elbiselerin tasarımlarını değerlendirirsek : 100 üzerinden 77 puan
2. Armine elbiselerin kalitesini değerlendirirsek : 100 üzerinden 79 puan
3. Armine elbiselerin fiyatını değerlendirirsek : 100 üzerinden 76 puan
4. Armine elbiselerin kullanışlılığını değerlendirirsek : 100 üzerinden 80 puan

değerlendirmesinde bulunabiliriz.

Özellikle çok açık renk elbise modellerinin tercih edilmesi biliyorsunuz açık renkler kiri lekeyi filan çok belli ederler bu yüzden dikkatli davranmanızda yarar vardır.

Ayrıca çok koyu renkte bazı elbise modelleri de açık renkteki lekeleri özellikle sıvı lekelerini veya toz lekelerini belli ederler bu nedenle armine elbise modellerini satın alırken renk konusunda dikkatli olmanızda büyük yarar vardır.
Ayrıca tesettür giyim kuralları içinde giyininiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN