Aras Bulut İynemli Kimdir ? Biyografisi Resimleri / Maral Dizisi Sarp

Aras  Bulut Kaç Yaşında ? / Hayatı / Sevgilisi / Nereli ?

25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu Aras Bulut İynemli’ nin ağabeyi tiyatro oyuncusu ve ablası ses sanatçısıdır. Sanat dolu bir ailesi olan ünlü oyuncu, eğitim hayatında liseyi Beşiktaş Anadolu Lisesi’ nde tamamlamıştır. Üniversite öğrenimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği Bölümünde halen devam ettirmektedir.

Aras Bulut İynemli Oynadığı Diziler / Filmler

Üniversiteye devam ederken yer aldığı reklam filminde yönetmen Günay Tan’ ın ilgisini çeken genç oyuncu, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin deneme çekimlerine çağırılmıştır. Deneme çekimlerinin başarılı geçmesinin ardından ilk dizi deneyimini canlandırdığı Mete karakteri ile gerçekleştirmiştir. Büyük ve oldukça ilgi gören bu proje ile genç oyuncu başarısını kanıtlayarak ülkemizde tanınan ünlü bir oyuncu olarak oyunculuk kariyerini ilerletmiştir. Devamındaki süreçte Mahmut ile Meryem ve Tamam mıyız? İsimli iki sinema filminde başrol oynamıştır ve hemen ardından uzun soluklu, reyting oranları oldukça yüksek Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Beyazıd karakteri ile oyunculuktaki başarısını bir kez daha kanıtlamıştır.

Aras Bulut İynemli şimdilerde ise, oldukça iddialı projelerden biri olan Maral dizisinde canlandırdığı Sarp karakteri ile ekranlara döndü. Maral ile Sarp’ ın aşk hikayesinin anlatıldığı bu projede başrolü güzel oyuncu Hazal Kaya ile paylaşmaktadır.

Aras Bulut  Resimleri / Fotoğrafları 2015


8 Mart 2015 tarihinde eklendi, 7.720 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN