Anıl Tetik Biyografisi / Resim Galerisi – Survivor All Star 2015

Anıl Tetik Hayatı / Biyografisi / Yaşı / Kilosu / Nereli ?

Anıl Tetik, turizmci bir ailenin ilk çocuğu olarak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Profesyonel motoksiklet sporcusudur. 2010 ve 2011 yıllarında düzenlenen 600cc Türkiye Motorsiklet Şampiyonalarında üstüste iki yıl birincilik elde etmiştir. Aynı yıl organize edilen uluslararası Almanya ve Doğu Avrupa Şampiyonalarını kazanarak Milli Sporcu ünvanını almıştır.

Kadir Has Üniversitesinde başlayan yüksek öğrenim hayatı halen Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde devam etmektedir. 2012’de gerçekleşen Survivor Ünlüler – Gönüllüler kadrosuna son anda Meter’in yerine katılarak Gönüllüler takımına dahil olan Anıl Tetik, ada konseyi tarafından yapılan oylama sonucunda eksik olan Ünlüler takımına geçmiş, sergilediği üst düzey performansın ardından yarışmayı 3. olarak tamamlamıştır.

Sempatik tavırları, sağlam duruşu ve sevecenliği ile kısa sürede ilgi odağı olmayı başaran Anıl Tetik, yarışma sonrası Ayla Algan, Çağ Çalışkur, Mike Bernardin, Athanasios Karanikolas ve İpek Bilgin gibi isimlerden aldığı kamera önü oyunculuk ve tiyatro derslerine Atölye Craft’ta devam etmektedir. Şafak Sezer ve Oya Başar’ın başrollerini üstlendiği Alemin Kralı adlı dizide kamera karşısına geçerek ilk oyunculuk deneyimini yaşayan milli sporcu, Survivor All Star 2015’in iddialı yarışmacılarından biridir.

Anıl Tetik Resim Galerisi / Fotoğraf Arşivi 2015

 


24 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 3.924 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN