Alvina Tesettür Abiye Modelleri

Alvina tesettür abiye modelleri

Tesettür ve abiye giyimi birleştirmek istiyorsanız, pek fazla marka seçeneğiniz yok gibi duruyor. Ancak Alvina bu konuda en iyi isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Alvina giyimde tasarlanan abiye modellerde, üst kısım bele kadar kapalı ve işlemeli, bazen taşlarda kullanılarak süslenmiş oluyor. Alt kısım ise kat kat genişleyen ve ayak kısmı kalın, işlemeli bölümlerden oluşan eteklerle yapılıyor. En çok beğenilen Alvina tesettür abiye modellerinde, kolların tasarımı çok öne çıkıyor. Omuz başlarının hemen altından başlayarak kat kat tüllerle genişleyen bu modeller bu sezonun en beğenilen ürünleri arasında yer alıyor.

Öte yandan, ceketli modeller de daha ileri yaşlardaki kadınlar tarafından severek giyiliyor. Bu ceketler genellikle abiye elbisenin bir ya da iki tonu farklısı, yani açık ya da kapalısı oluyor. Bu ceketler genellikle belin hemen altına dek devam ediyor ve özellikle yakalarını takip eden taşlı süslerle döşeniyor.

Alvina abiye modellerinde tarzlar

En farklı ve en tarz olan modeller ise Osmanlı havalarından esinlenen kıyafetler. Kaftanlardan esinlenerek yapılmış, daha kalın kumaşlı ve elbisenin önündeki orta hatta sağ ve solda iki sıra olarak aşağı inip boydan boya uzanan işlemeler bulunan bu modeller için bordo, turuncu ve turkuaz mavisi çeşitler bulunuyor. Bu kaftanımsı modeller daha parlak ve dolgun renkli kumaşlardan oluşuyor. Öte yandan, kemerler daha geri planda kalırken, bu sezon kuşaklar daha öne çıkıyor. Bu kuşaklar de genellikle altın sarısı ya da gümüş rengi tonlarda işlemelerle oluşturuluyor.

Alvina tesettür abiye modelleri incelemesi

Alvina firması tarafından hazırlanan abiye modellerine şöyle bir göz attığımızda;

1. Abiyelerin tasarımlarını değerlendirirsek : 100 üzerinden 71 puan
2. Abiyelerin kalitesini değerlendirirsek : 100 üzerinden 76 puan
3. Abiyelerin fiyatını değerlendirirsek : 100 üzerinden 73 puan
4. Abiyelerin kullanışlılığını değerlendirirsek : 100 üzerinden 86 puan

değerlendirmesinde bulunabiliriz.

Alvina abiye modelleri seçimi

Alvina abiye modeli veyahut bir başka marka adı altında satışa sunulmuş olan bir abiyeyi satın alırken mutlaka renk ve kumaş seçimine de dikkat etmemiz gerekiyor.

Özellikle çok açık renk abiyelerin tercih edilmesi biliyorsunuz açık renkler kiri lekeyi filan çok belli ederler bu yüzden dikkatli davranmanızda yarar vardır.

Ayrıca çok koyu renkte bazı abiye modelleri de açık renkteki lekeleri özellikle sıvı lekelerini veya toz lekelerini belli ederler bu nedenle abiye satın alırken renk konusunda dikkatli olmanızda büyük yarar vardır.
Ayrıca tesettür giyim kuralları içinde giyininiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN