Akıllı Telefonunuzla Kişiliğinizi Test Edin!

Apple’ı bilmeyenimiz yoktur. Brezilya dizilerini aratmayacak türlü entrikaların döndüğü, akıllara zarar ticaret hilelerinin olduğu esrarengiz bir firmadır. Peki, Apple İPhone’u nasıl böyle bir dünya markası yaptı biliyor musunuz? Hepsi Steve Jobs’un fikriydi; dünyada ki tüm kulaklıklar siyahken İPhone beyaz kulaklıkla satışa sunuldu ve bu bazı kesim tarafından bir farklılık simgesi haline getirildi. Android ise tam bir cankurtaran rolüne büründü. ABD bu iki telefonu kullanan kişileri incelemiş ve sonuçlar gayet ilginç.

Android kullanan kişiler:

Sessiz, sakin biraz da utangaç ama çok yaratıcı kişiliğe sahip oluyorlar. Sosyal medyayı çok aktif kullandıkları gibi çok kibarlar ve iyi yemek yapıyorlar. Çalışma alanları sanat veya spor oluyor. Çok televizyon izleyip sık alkol tüketiyorlar.

İPhone kullanan kişiler:

En başta kendilerini özel ve ilgi çekici buluyorlar. Seyahat etmeye ve kişisel bakım ürünleri gibi şeylere, kıyafetlere çok düşkünler. Tam bir özgüvenleri var. Sorarsanız patronları kesinlikle memnundur. Hırslı, canlı, heyecanlı  ve iddialı kişilerdir. Flörte çok yatkınlardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN