Ahmet Olgun Sünear Resimleri / Maral Dizisi Benan Kimdir ?

Ahmet Olgun Sünear Hayatı, Kaç Yaşında Nereli ?

Ahmet Olgun Sünear 24 Aralık 1982 İstanbul doğumludur. Henüz daha çok başında olmasına rağmen kariyerini oyunculuk üzerine kurmaktadır.

Oyunculuk kariyerinin daha çok başında olmasına karşın rol aldığı sinema filmi ve reklam filmlerinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç oyuncu Boynu Bükükler isimli dizi projesi ile televizyon ekranlarında da başarısını kanıtladı. Boynu Bükükler projesinde başrollerden biri olan Selim karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan genç oyuncunun sinema filmleri ise Kampüste Çıplak Ayaklar ve Çilek isimli sinema filmi projeleridir.

Son yer aldığı dizi projesi sona erdikten sonra Maral dizisiyle tekrardan izleyicilerin karşısına geçen Ahmet Olgun Sünear, bu projede Benan karakterini canlandırıyor. Başrollerini Hazal Kaya (Maral) ve Aras Bulut İynemli (Sarp)’ nin paylaştığı Maral dizisi gerek senaryosu gerekse oyuncu kadrosu ile oldukça iddialı bir televizyon projesi. Ahmet Olgun Sünear’ ın hayat verdiği Benan karakteri Arya karakterinin sevgilisidir. Şimdiden televizyon izleyicilerinin ve birçok platformun dikkatini çeken dizide yer alan genç oyuncu Ahmet Olgun Sünear’ ın oyunculuk kariyeri için oldukça iyi bir adım daha atmıştır.

Ahmet Olgun Resim Galerisi Fotoğraf Arşivi 2015


11 Mart 2015 tarihinde eklendi, 5.067 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN