Adı Mutluluk Dizi Müziği Dinle ve Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Fox TV birbiri adsına yayınladığı romantik komedi dizilerle oldukça başarılı bir süreç sergiliyor. Bu akıma diğer kanallarda yeni romantik komediler ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Ancak Fox TV sırayı kimseye kaptırmayı düşünmüyor. Kiraz Mevsimi ve Aşk Yeniden dizilerinden sonra Mutluluk dizisi ile serüvene devam ediyor. Yeni dizinin yapımcılığını diğer iki dizide olduğu gibi Süreç Film yapıyor.

Dizide üniversite eğitimi için İzmir’den İstanbul’a gelen ve öğrenci yurdunda kalan genç bir kız öğrencinin, yurtta, okulda ve İstanbul’da yaşadığı olaylar anlatılıyor. Ancak dizi konusu ile ilgili daha detaylı bir bilgi bulunmuyor. Dizinin başrollerini Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu paylaşıyor. Kaan Yıldırım, Ulan İstanbul dizisinde Ferdi rolü ile karşımızdaydı. 29 yaşında ve İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncunun Ezgi Eyüboğlu ile aşk dedikoduları da çıkmıştı. Ezgi Eyüboğlu ise Sudan Çıkmış Balıklar dizisinde başrol ile karşımıza çıkmıştı. Kalbim Seni Seçti ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinden de tanıdığımız genç yıldız 27 yaşında ve Ankara doğumlu. Hacettepe ve Mimar Sinan Üniversitelerinin konservatuar bölümlerinde bir süre eğitim gören güzel oyuncunun bu dizide rolünün başarıyla üstesinden geleceği düşünülüyor.

Dizi genç bir kızın üniversite ve yurt hayatını anlattığı için, birçok genç oyuncu Ezgi Eyüboğlu’na eşlik ediyor. Bunlardan bilinen bazı isimler ise şöyle; Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yapan Zeynep Bastık, Beni Böyle Sev dizisinde de rol alan Aslı Bekiroğlu, Kadim Dostum dizisi ile tanınan Dilara Akksüyek.

Mutluluk Dizi Müziği Dinle Fragman izle

Lütfen Bekleyin Video Yükleniyor….

Etiketler:

Adı Mutluluk Dizi Müziği Dinle ve Dizi Oyuncuları Kimdir ? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Fatih Kurye dedi ki:

    Beğenerek izlediğim ve mümkün oldukça kaçırmamaya gayret gösterdiğim bir dizi. Müzikleri de harika ayrıca.

  2. empati dedi ki:

    Güzel film, güzel müzikler…

  3. PRENSES::)))))) dedi ki:

    BENCE BU FİLM ÇOK GÜZEL OLACAK….!!!!KAAN SANA AŞIĞIM SENİ ÇOK SEVİYORUM…AŞKIMM!!!!!!…..

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN