2015 Yılında Moda Olan Gelinlik Modelleri

Evlenmeye hazırlanan bayanlar için en önemli tercihlerden biri gelinlik seçimidir. Hayatının en özel gününe has kıyafeti seçerken gelinliğin önemi de 2015 yılında da pek çok farklı modellerle artarak yeni kreasyonlarla sunulacak.

2015 yazında çokça tercih edilecek olan gelinlik modelleri arasında ilk sırada önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri yer alacak. Oldukça cezbedici ve cesur bir gelinlik olan önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri ince ve fit bir vücuda sahip olan bayanlar için çok doğru bir tercih olacaktır.2015 yılında sade gelinlikler çok fazla tercih edilmezken sizler de iddialı bir gelinlik düşünüyorsanız önü kısa gelinliklerden özellikle taşlı olan gelinliklere göz atmalısınız.

Gelinlik seçiminde zorlanacak olan bayanlara önereceğimiz bir diğer model de A kesim gelinlik modelleridir. Fazla kilolu olmayan bayanların rahatlıkla tercih edeceği A kesim gelinlik modelleri şık sadeliği ile dikkat çekecek.Armut vücut tipinde olan bir gelin adayı için tüm dikkatleri bel bölgesine çekmek gerekir ve A kesim gelinlik modelleri doğru bir tercih olacaktır.

2015 yılında yine iddialı ve cesur bir gelinlik isteyen bayanlar için önereceğimiz gelinlikler ise Straplez modellerdir. İnce bir bele sahip olan bayanların tercih edecekleri straplez gelinliklerin üst bölümü oldukça çekici dururken taş ve dantel işlemeleri ile dikkat çekecek.

 

Etiketler:

2015 Yılında Moda Olan Gelinlik Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. empati dedi ki:

    Yaz aylarına fit girmek için zayıflama yarışında olan gelin adayları için bu gelinliklere girmek hiç de zor olmasa gerek…

  2. denizz dedi ki:

    gelinlik seçenekleri o kadar arttı ki herkese göre bir gelinlik vardır

Sayfa başına git
SGK DANIŞMANI İNGİLİZCE ÖĞREN-ALMANCA ÖĞREN PARA BANKA KREDİ FOREX ALMANCA ÖĞREN